Labs - Łomżyńska Akademia Brydża Sportowego

 • Zaproszenie

  Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w turniejach brydża sportowego w ramach rozgrywek ŁABS na cotygodniowe spotkania poniedziałkowe na godz. 17.00 w budynkach Łomzyńskiego Parku Przemysłowego (dawne warsztaty Szkoły Drzewnej) ul. Generała Władysława Sikorskiego 166. Członkowie łomżyńskiego śr…

  Czytaj więcej...

Wyniki

Aktualności

IV Podlaski Turniej Par dla Dzieci w Brydżu Sportowym

Podlaski Związek Brydża Sportowego i Stowarzyszenie Łomżyńska Akademia Brydża Sportowego zorganizowało II Podlaski Turniej Par dla Dzieci w Brydżu Sportowym. Turniej odbył się w sali VIP Budynku Stadionu Miejskiego MOSiR w Łomży. W Turnieju uczestniczyły dzieci Młodzieżowej Sekcji Stowarzyszenia oraz zaproszone dzieci z podobnej sekcji z Białegostoku. W turnieju uczestniczyło 9 par. Nie zabrakło emocji, stresu, łez i radości.

 

F O T O G A L E R I A

 

W Y N I K I

 Szkolenia

W ramach Łomżyńskiej Akadami Brydża Sportowego organizowane są szkolenia dla początkujących adeptów brydża sportowego. Na spotkaniach, które są prowadzone przez kolegów Stanisaw Gawryszczak, Stanisław Walewski przybliżany jest zgodnie z wytycznymi Polskiego Związku Brydża Sportowego system licytacyjny Wspólny Język – najbardziej popularny w Polsce system licytacyjny oraz techniki rozgrywki, obrony i wistowe.
    Szkolenie nowych zawodników ŁABS odbywa się w czwartki o godzinie 18.00 w głównej trybunie miejskiego stadionu. Prowadzone są również zajęcia przez Internet na platformie brydżowej Bridge Base www.bridgebase.com gdzie udostępnione są narzędzia do praktycznego ćwiczenia rozgrywki i licytacji oraz gdzie można on-line zagrać w brydża z brydżystami z całego świata.

Konkursy

 • Quiz nr 1 Open or Close

  W co zawistujesz ??
  NS po, rozdawał N, licytacja:

   WNES
   -1 Pas4 (1) 
  ktr.PasPasPas

  1.Podniesienie układowe, z pokryciem bilansowym byłoby przez 4

  W co wistujesz z ręki E?

  5  964  762  ♣ 1087543

  Rozwiązanie konkursu proszę wysyłać na adres:mail smalllabs@mosir.lomza.pl
  Dla zwycięscy konkursu NAGRODA!! - talia kart do gry w brydża.

 • Quiz nr 2 Open or Close

  W co zawistujesz ??
  Mecz, rozdawał N, licytacja:

   WNES
   -Pas11
  2233Ba
   Pas Pas Pas 


  W co wistujesz z ręki W?

  64  873  A9753  W87

  Rozwiązanie konkursu proszę wysyłać na adres: labs@mosir.lomza.pl
  Dla zwycięscy konkursu NAGRODA!! - talia kart do gry w brydża.